Filli Boya

Sanayi Grubu

1988 yılından beri sektörde faaliyet gösteren, boya sektöründe son 10 yıldır sektör lideri olan Filli Boya, 2006 yılında Sanayi Boyaları, alanında başlattığı faaliyetlerine sektörün dinamiklerini dikkate alarak tasarladığı ürünleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sürdürmektedir.

Yapısal çelik, ambalaj sanayi, depolama tankları ve boru hatları, iş makineleri, köprüler, kimya tesisleri, tarım aletleri ve OEM’leri kapsayan Endüstri sektörünün gereksinim duyduğu korozyondan koruma, Uv dayanımı, darbelere dayanım gibi çok yüksek spesifik ihtiyaçlara sunduğu çözümler ile sanayicinin yanında çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

Sanayi boyaları sektöründe her prosese uygun tek bir ürün anlayışından ziyade Müşterilerinin taleplerine göre ürün geliştirmek anlayışı ile müşteri memnuniyetini hedefleyen Filli Boya; yetkin Ar-Ge desteği ile birlikte kısa sürede müşterilerinin projelerinde çözüm ortağı olarak gerekli esneklikte hizmet etmeyi başarabilmiştir.

Firmaya Özel Renk Üretimi

Firmaya özel renk üretimi ile yaş numune ve kuru numune olarak istenen özel renklere ek olarak, çok bilinen uluslararası renk kartelalarındaki renkleri de üreterek müşterilerine farklı renk alternatifleri sunmaktadır. Firmaya özel renk üretimi ile üretilen tüm renkler, yıllar sonra yine renk tutturma sorunu olmaksızın defalarca üretilebilmektedir.

Sanayi Grubu Pazarları

Araç Üstü ve Tarım Ekipmanları

Zorlu şartlarda çalışan, araç üstü ekipman ve tarım makinelerinin kullanıldığı pazarlar için tasarladığımız, güçlü korozyon dayanımının yanı sıra renk ve parlaklık kalıcılığı sağlayan, onarım maliyetlerini en az seviyelere çekmeyi başaran ürünler sunmaktayız.

Ürünlerimiz geniş bir uygulama ve zengin renk çeşitliliğine sahiptir.

Depolama Tankları ve Boru sistemleri

En ağır ortamlarda bulunan, gerek hammadde, petrol gerekse insan sağlığının önemli olduğu içme suyu ve yahut gıda maddelerinin depolandığı ve taşınmasını sağlayan boru sistemlerinin, çevre şartlarından korunmasının yanı sıra içerisinde taşıdığı maddeye zarar vermemesi ve kimyasını bozmayacak yapıda olması gerekmektedir. İşte bu anlamda Filli Boya müşterilerine geniş bir ürün portföyü sunmaktadır.

İş Makineleri ve Vinçler

Filli Boya’nın geliştirdiği Yüksek Uv direnci ve korozyon dayanımı bulunan ürün sistemleri, ağır koşullara maruz kalan, yıpranan ve bakım maliyetlerinin yüksek olduğu iş makineleri ve vinçlerin hem bakım ömrünü uzatmakta hem de işlevsellik katmaktadır.

Sanayi Tesisleri

Çok büyük maliyetlere sahip, her bir projenin birbirine benzemediği, ağır ortam ve kimyasallara maruz kalan sanayi tesislerine yönelik uluslararası standartlar dikkate alınarak geliştirilmiş ürünlerimiz ile proje sahipleri ile en yüksek uyumla hizmetlerimizi sunuyoruz.

Yapısal Çelik

Çeşitli ihtiyaçlara göre tasarlanmış ürünlerimiz, çevre şartlarından oluşan olumsuz koşulların etkilerini minimize ederken hem de yaşam alanlarına estetik katmaktadır. Böylelikle yapıların yaşam çevriminde daha uzun süreler hizmet vermesini sağlayarak hem yatırım ömrünü uzatmakta hem de maliyetleri minimize seviyeye çekmektedir.

Çeliğin girdiği her yaşam alanında;

-Ticari yapılar,
-Fabrikalar,
-Havaalanları,
-Alışveriş merkezleri,